CNC - Baza wiedzy / FAQ

Znajdź wpis w FAQ, który Cię interesuje!

Jakie wybrać oprogramowanie do obróbki CNC?

Jesteś tutaj:

Obecnie oprogramowanie klasy CAM spełnia istotną rolę w programowaniu maszyn CNC. Różnorodność detali, szybkość i wygoda programowania oraz minimalizowanie ryzyka popełnienia błędu sprawiło, że w znaczącym stopniu za pośrednictwem tego typu programów steruje się pracą obrabiarek CNC w wielu przedsiębiorstwach. 

Na dobór odpowiedniego oprogramowania CAM wpływ ma wiele czynników. Wyróżnić można przede wszystkim koszt zakupu. Każdy użytkownik chciałby aby oprogramowanie było możliwie jak najtańsze przy jednoczesnym oferowaniu wielu możliwości. Dodatkowe cechy takie jak: łatwość obsługi, asocjatywność, detekcja kolizji, oraz możliwość programowania obróbki HSM również odgrywają kluczową rolę podczas jego wyboru.  

          Propozycją programu, który spełnia powyższe warunki jest CAMWorks, który jest jednym z wielu oferowanych przez firmę SOLIDEXPERT rozwiązań wspomagających przygotowanie produkcji. Poza powyżej wymienionymi cechami CAMWorks posiada wiele dodatkowych atutów, z którymi zainteresowani mogą zapoznać się za pośrednictwem firmy SOLIDEXPERT

Więcej informacji:  

Czy ten artykuł był pomocny?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
Jak możemy poprawić ten wpis?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.
Poprzedni Jak uniknąć kolizji podczas obróbki CNC?
← Wszystkie tematy